Trenerzy

Mirosław Plak

Mirosław Plak

Trener biznesu z wieloletnim doświadczeniem handlowym i szkoleniowym. Prowadzi szkolenia dla firm biznesowych oraz instytucji państwowych. Ukończył studia podyplomowe Zarządzanie i marketing w firmie w Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki w Krakowie oraz magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim z zakresu pedagogiki. Uczestnik licznych szkoleń w kraju i za granicą oraz szkoły trenerów biznesu.

Doświadczenie szkoleniowe

Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy w działach handlowych oraz zespołach szkoleniowych firm biznesowych. Od ponad osiemnastu lat stale związany ze sprzedażą i negocjacjami oraz szkoleniem handlowców i szefów zespołów handlowych. Pracował między innymi w firmach Scandinavian Tobacco, British-American Tobacco, Euro-Trade. Posiada wieloletnie doświadczenie jako trener wewnętrzny oraz we współpracy z firmami szkoleniowymi. Opracowuje i prowadzi praktyczne szkolenia bazując na doświadczeniach i sukcesach w sprzedaży, negocjacjach, obsłudze klienta oraz szkoleniu handlowców, pracowników obsługi klienta i menedżerów sprzedaży.

Karolina Molenda - trener biznesu

Karolina Molenda

Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim i studiów MBA na University of Bedfordshire w Luton (Wielka Brytania). Wysoko wykwalifikowana specjalistka HR z doświadczeniem zdobywanym w dużych polskich i międzynarodowych organizacjach. Bogata praktyka szkoleniowa i doradcza w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Doświadczenie szkoleniowe

Posiada doświadczenie w projektowaniu systemów wspierających zarządzanie zasobami ludzkimi takich jak: sytemy wynagrodzeń, sytemy ocen pracowniczych, programy zarządzania kompetencjami. Wspiera ludzi i organizacje prowadząc szkolenia z zakresu umiejętności menedżerskich, technik rekrutacji i selekcji, komunikacji i rozwiązywania konfliktów oraz treningi kreatywności.

Monika Pisarkiewicz

Monika Pisarkiewicz

Absolwentka Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pracuje jako specjalista ds. zarządzania personelem w dużej, międzynarodowej firmie. Odpowiada za rozwój pracowników oraz opracowywanie indywidualnych ścieżek kariery.

Doświadczenie szkoleniowe

Jako trener pracuje od 2002 roku. Początkowo pracowała z młodzieżą, prowadząc szkolenia związane z rozwijaniem zdolności interpersonalnych oraz radzeniem sobie ze stresem. Posiada doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu telemarketingu, stosowania technik pamięciowych, warsztatów wspomagających rozwój osobisty oraz technik relaksacyjnych wspomagających zarządzanie stresem.